CustomerCentric Selling®  jedną z 20 najlepszych na świecie firm szkoleniowych w kategorii „Sprzedaż“

TrainingIndustry.com, prestiżowy portal szkoleniowy o światowym zasięgu, po raz kolejny pod koniec marca 2018 opublikował listę 20 najlepszych Firm Szkoleniowych w kategorii „Sprzedaż”.  Firma CustomerCentric Seling® znalazła się na tej liście po raz 10 z rzędu.

Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem. Nasza obecność w czołówce tego prestiżowego rankingu nieprzerwanie od 10 lat jest dla nas przede wszystkim potwierdzeniem tego, że metodyka CustomerCentric Selling® jest skuteczna i  realnie pomaga naszym klientom na całym świecie osiągać sukcesy w sprzedaży. To bardzo motywuje nas do dalszych badań, rozwoju metodyki CCS®  i codziennej pracy z naszymi klientami.

TrainingIndustry.com tworzy listę 20 Top Sales Training Companies w wyniku oceny ponad 200 firm.

Wyboru firm w rankingu TOP 20 Training Industry dokonują nie tylko niezależni eksperci  TI, Inc. ale przede wszystkim członkowie Sales Community of Training Industry, Inc.   – uczestnicy szkoleń i firmy korzystające ze szkoleń i usług rozwojowych.

Wybór tegorocznych „Top 20 Sales Training Companies” został dokany w oparciu o  następujące kryteria:

  • Rozpoznawalność  na rynku  i wpływ na branżę
  • Innowacyjność
  • Zakres oferowanych usług
  • Jakość i zadowolenie klientów
  • Wielkość firmy i potencjał wzrostu
  • Zasięg geograficzny

Oto jak podsumowali tegoroczny wybór jurorzy konkursu:

„Sektor szkoleń sprzedażowych wykazał w tym roku znaczny nacisk na coaching i utrzymanie wpływu inwestycji przedsiębiorstw w szkolenia sprzedaży” (Doug Howard, CEO TrainingIndustry, Inc.)

„Firmy, które w tym roku ubiegały się o tytuł „Top 20″ są jednymi z najbardziej imponujących jakie kiedykolwiek oceniałem. Każda firma, która znalazła się na liście Top 20 2017  wykazała się znaczącą innowacyjnością”  (Ken Taylor, Prezes TrainingIndustry, Inc.)

Wyróżnienia Top 20 Training Industry